درباره فروشگاه اینترنتی مکسی

مکسی فروشگاه اینترنتی، با نگاه و تفکری است که از زندگی واقعی الهام می گیرد.
مکسی بازار آنلاین پوشاک کشور شامل مجموعه ای از 60.000 محصول در بیش از 160 دسته گوناگون از صدها برند معتبر و شناخته جهانی شده می باشد.
در مکسی هرروز تخفیف ها و پیشنهاداتی ارائه می شود تا محصولات موجود با حداقل قیمت به دست مشتریان ارزشمندمان برسند.
لذت خرید خوب را هم اکنون با فروشگاه اینترنتی مکسی تجربه کنید.
 خرید آنلاین در فروشگاه اینترنتی مکسی بسیار ساده است. برای شروع طیف گسترده محصولات را در دسته های مختلف جستجو کنید.
بعد از این که محصول مورد علاقه خود را انتخاب کردید، نام نویسی کنید و سفارش خود را ثبت کنید، سپس محصول را درب منزل خود دریافت کنید.
با اپلیکیشن موبایل مکسی حتی زمانی که در راه یا سفر هستید می توانید محصولات مورد علاقه خود را خریداری نمایید.
هم کاربران اندروید و هم اپل می توانند به ترتیب برنامه را از Google Play Store و Apple App Store دریافت کنند. این نرم افزار سریع و کاربردی است و افراد را قادر می سازد محصولات را به راحتی خریداری نمایند. گذشته از آن این برنامه به طور منظم اطلاعیه هایی بر روی تلفن و یا تبلت شما ارسال می کند و به این ترتیب تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز را از دست نمی دهید.
مرکز امور مشتریان فروشگاه اینترنتی مکسی به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش در شهر تهران افتتاح شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ به این مرکز مراجعه کنند.
لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی مکسی در هیچ نقطه‏ ای از کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و کلیه خدمات در سراسر کشور تنها در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.
هدف ما ارائه محصولات باکیفیت برترین برند های جهان با کمترین قیمت در ایران است.