تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

vagabond

برند کفش واگابود در اواخر دهه ی  شصت در سوئیس به وجود آمد. بعد از مدت کوتاهی در ایتالیا شرکت به پیشینه ی سوئیسی خود بازگشت تا برای مشتریان اروپای شمالی خود کلکسیونی بزرگ از لباس های شهری . هوشمندانه ارائه دهد و امروزه در بیشتر از سی کشور جهان نمایندگی دارد. برند محبوب و قابل اعتماد واگابوند تقریبا هر ساله دو میلیون کفش به بازار عرضه کرده و از آغاز فقط بر روی کفش های مردانه تخصص داشت شرکت در طی پنجاه سال فعالیت خود پیشرفت داشته و امروزه کلکسیونی فوق العاده از کفش های مختلف برای مردان و زنان تولید می کند . از کتونی اسنیکرز شیک گرفته تا کفش های مجلسی واگابوند گزینه های متنوعی برای افراد علاقه مند به کفش های مد و متناسب با هر نوع مناسبتی ارائه داده است. برای زمستان مجموعه ای عالی از کفش های بند دار چرمی مناسب برای پیاده روز یا بوت های ساقدار نیز موجود است. برای مثال در کلکسیون مردانه ی واگابورد گشتی بزنید تا کتونی مورد علاقه یتان را پیدا کنید. از طرح گلدار گرفته تا ساده از کفش ساقدار کوتاه تا کفش های ساقدار این کلکسیون خود به تنهایی مجموعه ای فوق العاده برای هر سلیقه ارائه کرده است.


کفش شما می تواند تمام استایل تان را چه کت شلوار رسمی به تن کرده باشید یا فقط شلوار جین با تی شرت متحول سازد . مجموعه ی کفش های مردانه ی واگابوند این اطمینان را می بخشد که کفش های شما همیشه به بهتر به نظر رسیدن ظاهر شما کمک خواهند کرد. از زمانی که این برند در اواخر دهه ی شصت پا به عرصه گذاشت تنها یک هدف داشت که کفش های به روز اروپایی خاص به کمد لباس های روزانه ی مشتری های خود اضافه کند. با طراحی ها و مدل های جدید واگابوند کلکسیون مردانه این برند دائما در حال پیشرفت است.


لباس های مردانه ی واگابوند - قدم بعدی در مد


فرقی تمی کند که میخواهید یک لباس غیر رسمی بپوشید یا یک لباس مجلسی شیک ، این مجموعه از کفش های واگابوند مردانه برای کمک به شما اینجاست. وقتی قرار ملاقات مهم با مصاحبه دارید یک جفت کفش شیک اینجا به دادتان میرسد. در این مجموعه که در فروشگاه اینترنتی مکسی عرضه شده ما کفش های مردانه ی رسمی در رنگ های طبیعی که کت و شلوار شما را به صورت فوق العاده ای تکمیل می کند داریم.برای قرار اول میخواهید که باهوش به نظر برسید یک کت دو دکمه ی اسپرت کار شده در نگاه اول تاثیر فوق العاده ای می گذارد در حالی که این کفش های جیر با بلوز راسته به شما ظاهری خونسرد می بخشد . وقتی با دوستان تان بیرون قرار دارید کفش های غیر رسمی لژدار حس راحتی در شما ایجاد می کند. آن ها را با یک جین روشن یا یا شلوار پاکتی بپوشید و با یک پیرهن تنگ رنگی کار را تکمیل کنید. با این مجموعه ی همیشه به روز واگابوند در فروشگاه اینترنتی مکسی خیالتات راحت است که کفش هایی دارید که حتی با گذشت سال ها فوق العاده به نظر می رسند.