تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

سانسیکر sunseeker

برند سانسیکر به خاطر طراحی لباس های شنای زیبا که درخشش زندگی ساحلی استرالیا را نشان می دهد شناخته شده است. برند طراحی لباس های خود را در سال1973 آغاز کرد و هر لباسی از این برند به وسیله ی رنگ های های پر نشاط ، طراحی و برش های استثنایی قابل شناسایی است. امروزه طرفداران مد  در سراسر جهان همگی با برند سانسیکر آشنایی دارند. هر کلکسیون بر اساس سایز سینه و خصوصیات استایل طراحی شده است . مثلا مایو های دکولته ، مایو های یکسره و مایو های پشت گردنی همگی به گونه ای طراحی شده اند که کاملا به بدن می چشسبند.       


لباس های شنای سانسیکر، مناسب برای شما


هرچند برند سانسیکر به خاطرمایو های یک تیکه فوق العاده ای که دارد شناخته شده می باشد تمام کلکسیون در اندازه های مختلف طراحی شده است. بیکینی های سانسیکر به صورت تکی موجود می باشد و این اجازه را می دهد که زنان به بهترین شکل دیده شوند. طرح های رنگی و هندسی بخشی از هر کلکسیون می باشد  عینک های کلاسیک سانسیکر به رنگ مشکی و قرمز  با داشتن  تزئینات ریز و جزدیات متضاد ظاهر شما را متحول می سازد. ست های بیکینی سانسیکر برای عاشقان حقیقی ساحل ساخته  شده و نمک دریا و کلر آن ها را خراب نمی کند..


با  سانسیکر در استخر یا ساحل به چشم بیایید


با انتخاب مایوهای دو تیکه و رنگارنگ سانسیکر  استایل زیبای خود را بسیازید.  فیت بودن مثال نزدنی بیکینی های زنانه ی سانسیکرو مایو های فاق بلند آن را  کشف کنید. شورت مایوی تان را با یک بیکینی دکولته یا نیم تنه ست کنید تا فرم بدن یا سلیقه ی شخصی تان را نشان دهد. از سوی دیگر  می توانید با پوشیدن مایوهای یک تیکه نیز تاثیر گذار باشید. از جدید ترین کلکسیون سانسیکر در فروشگاه اینترنتی ما مکسی که هنوز هیجان انگیز ترین می باشد دیدن فرمایید.