تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

اسپیدو

اسپیدو برند مشهور جهانی لباس شنا،  در سال 1941 تاسیس شد. این برند که در گذشته به نام "فورتیتیود" شناخته می شد در سال 1928 با نام اسپیدو در سراسر جهان معرفی شد. داستان از جایی شروع شد که اسکات الکساندر مک کوئین در سال 1910 به استرالیا مهاجرت و یک تولیدی لباس زیرراه اندازی کرد که به دلیل افزایش فرهنگ ساحل نشینی و پذیرفته شدن شنا به عنوان یک ورزش در دهه ی 1920 میلادی بلافاصله تولید لباس های شنای فوق العاده گسترش یافت.این برند وقتی به شهرت جهانی رسید که در سال 1928  نفر اول مسابقات برند اسپیدو به تن داشت بعد از آن در ویترین مغازه ها پر شد .طراحی آن به گونه ای است که آزادی بیشتر برای انجام حرکات را می دهد و به شناگران این اجازه را می دهد که درون آب سریع تر از همیشه شنا کنند. داستانی طولانی از موفقیت محصولات ورزشی،اسپیدو محبوب و قابل احترام تا به امروز باقی ماند است. در هشتادمین سالگرد خود،در  سال 2008 این برند پیشرفته ترین لباس جهانی شنا اسپیدو ال زد آر را به بازار عرضه کرد .


درون آب  ، با کمک لباس های شنا، بیکینی، تانکینی و لوازم شنای اسپیدو به مد باشید. همه ی این لباس ها برای زنانی طراحی شده است که نه تنها می خواهند حس خوبی داشته باشند بلکه دوست دارند در آب خوب هم به نظر برسند. این لباس های شنا از پارچه هایی با کیفیت بالا که با بدن شما حرکت می کند و به گونه ای به بدنتان چشبیده و متناسب است که گویی پوست دوم شماست به وجود آمده است و از تکنولوژی جدید در پارچه ها  یعنی مقاومت دو برابر استفاده کرده است که دارای قدرت کشش در چهار سو و مقاونت در برابر کلر می باشد.اسپیدو در لباس های شنا و لوازم جانبی بیشتر از یک قرن است که تخصص دارد و به کیفیت بالا در محصولاتش معروف است. چه برای مسابقه ، برای ورزش کردن یا حتی فقط برای این که کمی ریلس کنید شنا می کنید،  لباس های شنای اسپیدو تمام چیزی را که برای داشتن حس و ظاهر خوب به آن نیاز دارید دارد به شما می دهد. از رنگ مشکی کلاسیک  و لباس مسابقات  گرفته تا بیکینی با طرح های متنوع و رنگ های روشن، لباس های زنانه ی اسپیدو از دیگر برند ها در این زمینه شناخته شده تر است.      .


با لباس های اسپیدو بیشترین استفاده را از حرکات شنای خود ببرید  


اسپیدو لباس شنا با خاصیت لغزندگی که مخصوص مسابقات است  و صورت مایوهای یک سره طراحی شده عرضه کرده است. مایوهایی انتخاب کنید که برای نگه داری قسمت های مختلف بدن در جای خود طراحی شده اند و برای کنترل و حمایت در داخل و خارج از آب مناسب هستند. مایو های شنای اسپیدو از موادی تولید شده ست که مقاومت و ماندگاری فرم و رنگ اش ده برابر بیشتر می باشد. عینک های شنای استایلیش اسپیدو به گونه ای طراحی شده است که شکل صورت را حفظ می کند و چشم ها را در برابر آب و اشعه ی یو وی محافظت می کند. این برند هم چنین کفش های شنای نرم و مکشی ارائه داده است که منجر می شود هنگام قدم زدن و تغییر مسیر در استخر خیس با اطمینان حرکت کنید. در تابستان بعدی با کلکسیون اسپیدو که در فروشگاه اینترنتی ما مکسی وجود دارد، یک فصل شیک را بگذرانید

اگر شما عاشق شنا کردن هستید احتمالا با مایو های مردانه ی اسپیدو نیز آشنایی دارید. موفقیت بی سابقه ی این برند ورزشی در لباس شنا منجر شده است که نام این برند جهانی شود. به عنوان یکی از برند های برتر در مایوی مردانه ،به لطف نوآوری در طراحی و عملکرد فوق العاده انتخاب اول بسیاری از شناگران معمولی و شناگران المپیک می باشد. با استفاده ازتحقیق برای افزایش نوآوری در طراحی ها، اسپیدو لباس شنا و لوازمی طراحی کرده که نه تنها در عملکرد خوب بوده است بلکه ظاهری شیک هم به شما می دهد لباس های مردانه ی اسپیدو شامل  گلچینی از مایو های شنا می باشد که از شورت های ورزشی طرحدار تا عینک های شنا تنوع دارد و به شما اجازه می دهد به هدفتان دست یابید یا فقط یک ظاهر شیک برای رفتن به شنا در تابستان بعدی داشته باشید.  

لباس های مردانه ی اسپیدو- در لباس های شنای امروزی شنا کنید


خصوصیت برند اسپیدو تولید لباس های شنایی می باشد که به همه این شانس را می دهد که عالی به نظر برسند و به بهترین دست یابند. به همین دلیل است که اسپیدو برای مردان چنین گلچین فوق العاده ای از لباس در سایز های مختلف را ارائه می دهد. اگر یک هدف شخصی در شنا دارید مایوهای مردانه ی اسپیدو که به حرکت آزادانه ی بدن کمک می کند بسیار برایتان خوب است. کلکسیون اسپیدوی مردانه شامل شرت های شنا در اندازه ها  و طرح های متنوع برای انتخاب می باشد که برای تعطیلات مخصوصا اگر با صندل نئون یا مشکی رنگ یا صندل های طرح دار باحال چوشیده شوند عالی است. در فروشگاه اینترنتی مکسی لباس های شنا و لوازم ورزشی به صورت مخصوص در طرح ها و رنگ های مختلف برای هر سلیقه ای وجوذ دارد و شما می توانید به صورت آنلاین از ما خرید کنید.