تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

skins

پوشاک ورزشی اسکینز متعلق به یک شرکت استرالیایی می باشد که در سال 1996 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر سوئیس می باشد. اسکین لباس های ورزشی فنی و کمپرسی ( جذب ) برای ورزش کاران برجسته و ورزش دوستان طراحی و تولید می کند. برد دافی یک فیزیولوزیست استرالیایی و دوستار اسکی به  تولید محصولات اسکینز که بر روی لوازم مخصوص برای مسافرت ،لوازم ورزشی و چوب های اسکی تمرکز داشت کمک کرد.هرچند که این مجموعه در ابتدا به لگ های ورزشی محدود بود اما لگ های کوتاه و نیم تنه بعدا با این مجموعه اضافه شد.وقتی صحبت ازعملکرد خوب در لوازم ورزشی می شود برند اسنیکرز حرف اول را می زند. لباس های ورزشی اسنیکرز توسط ورزشکاران حرفه ای و افراد ورزشکار در سراسر جهان پوشیده می شود. اسنیکرز یک برند جهانی می باشد که در حال حاضر بیشتر از صد و شصت نوع محصولات کمپرسی در سراسر جهان می فروشد.    


با پوشاک ورزشی اسکینز در هنگام مسابقات به چشم بیایید


لباس های ورزشی اسکینز طراحی شده است تا عملکرد شما را هنگام تمرین ، مسابقه و ریکاوری بهبود ببخشید. اسکینز لباس های مردانه و زنانه در رنگ های استاندارد مشکی و طوسی تولید می کند.لباس ها در مدل های مختلف مثلا لباس های آستین بلند شورت های ورزشی لگ های جذب ، گرم کن، بادی  و پیراهن عرضه شده است..این پوشاک برای هر نوع فعالیت ورزشی مناسی می باشند هرچند کلکسیون برند اسکینز به صورت خاص شامل لباس های ورزش هایی همانند گلف ، دوچرخه سواری ،  ورزش های سه گانه و ورزش های زمستانی است.مجموعه ی شورت ها و شلوار های ورزشی  مردانه ی اسکینز این ضمانت را می دهد که راحتی مورد نیاز ورزش کار را در هنگام ورزش و حتی ریکاوری فراهم کند. لباس های ورزشی مردانه  به تنظیم دمای عضلات  کمک می کند و مانع از هر گونه صدمات جدی به خاطر سرما یا گرمای زیاد می شود. این خصوصیات بسیار مفید اند زیرا مقاومت  و راحتی فرد را هنگام تمرین افزایش می دهد تی شرت ها و پیراهن های زنانه چند کاره و راحت می باشند وباید در کمد هر فرد ورزش کاری وجود داشته باشد. آن ها با رساندن اکسیژن بیشتر به ماهیچه ها به بدن کمک می کنند و نتیجه ی آن درد کم تر عضلانی در روز بعد است. به کلکسیون مکسی در فروشگاه اینترنتی ما سر بزنید و لباس مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید.    


لباس های اسپرت زنانه اسکینز برای افزایش عملکرد با خیال آسوده  


لباس های ورزشی زنانه اسکینز برای گرم نگه داشتن و محافظت از بدن در هنگام تمرین عالی می باشد و دارای سنسور حساس به دما می باشد.. لباس های ورزشی اسکینز طراحی شده تا دمای بدن را چه در حال دوچرخه سواری و دویدن  چه تمرین های ورزشی معمول تنظیم کند.پوشیدن لباس های زنانه ی اسکینز در هنگام و بعد از تمرین به بدن تان با از بین بردن زائداتی که از ماهیچه هایتان خارج شده کمک می کند تا  مانع از لرزش پا، کاهش ورم و افزایش  اکسیژن رسانی شود. در روز های گرم اسکینز برای خانم ها شلوار های کشی با تاپ های نیم تنه و یک جفت کفش ورزشی برای ظاهری اسپرت ارائه داده است درحالی که دمای بدن تان را هم کاهش می دهد.. اگر  برای دویدن در یک روز سرد به بیرون می روید لگ های اسکینز را با ساق دست و پا و به همراه کفش مخصوص دویدن امتحان کنید. برای ظاهری اسپرت از مجموعه لباس های اسکینز شیک و کاربردی زنانه ی ما در فروشگاه اینترنتی  مکسی دیدن فرمایید     . 


تحقیقات بسیاری برای این مجموعه از لباس های مردانه انجام شده و زمان زیادی بر روی آن گذاشته شده است . در قلب این برند میل به پیشرفت ، رساندن سطج ورزش به سطوح بالاتر و انجام تمرینات به صورت سخت تر و سریع تر وجود دارد به همین دلیل است که آن ها این کلکسیون را بر اساس لباس های ورزشی لایه دار تولید کرده اند که نه تنها عماکرد ورزش کار را افزایش می دهد بلکه در هنگام استراحت و ریکاوری هم به شما کمک می کند. همه ی این ها اساسی علمی دارد.. از پارچه های  انعطاف پذیر ، منفذ دار و بسیار راحت ساخته شده اند. این مجموعه که شامل  لگ ، جلیقه ، ژاکت و متعلقات می باشد مقاومت و قدرت شما را هنگام حرکت افزایش می دهد. طراحی های تخصصی که دارد گردش خون را افزایش می دهد و می توانید زمان بیشتری تمرین کنید. ساده  بگویم که این لباس های تکنیک بالا ی اسکینز برای ورزشکاران حرفه ای و آماتور بسیار مناسب می باشد 


با کلکسیون لباس های مردانه ی اسکینز بهترین باشید


پوشاکی که برند اسکینز برای مردان ارائه کرده است چه به صورت ساده یا طرحدار ،  تعادل خوبی میان پوشاک ورزشی سنتی و معاصر به وجود آورده است. از جلیقه گرفته تا جوراب های ورزشی این پوشاک به صورت خاص برای پوشیدن زیر لباس های ورزشی یا به صورت تنهایی طراحی شده است. هر زمانی که قصد ست کردن لباس های تان را داشته باشید متوجه خواهید شد که این لباس های چند کاره مردانه به راحتی با ظاهر های متفاوت هماهنگ خواهد شد. لگ ها و جلیقه های لایه دار آستین بلند با کتونی های کیفیت بالا برای  فوتبالیست ها و علاقه مندان به باشگاه کسانی که دوست دارند بنیه ی خود را قوی کنند ایده آل می باشد. دونده ها، دوچرخه سواران بازیکنان تنیس نیز از این کلکسیون مردانه " شورت ها و تی شرت های ورزشی "سود خواهند برد. لگ و ساق دست اسکینز که در این سری از کلکسیون مردانه موجود است برای افزایش انعطاف و کمک کردن به ماهیچه هایتان در هنگام تمرین علی می باشد. بایدی برای تمام ورزشکاران.