تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

اورجینال پنگوئن original penguin

اورجینال پنگوئن برندی است که توسط بزرگانی همانند فرانک سیناترا، دین مارتین، آرنولد پالمر ،کلینت استوود و ریچارد نیکسون پوشیده شده است. افرادی که نام بردم فقط چندین نفر از کسانی بودند که این برند را می پوشند. چنین میراث با ارزشی به دهه ی 1950 بر می گردد ، زمانی که داستان پنگوئن کوچک که با پررویی بر روی هر برند اورجینال پنگوئن نشسته است آغاز شد. ابوت پترسون یک فروشنده ی بلند پرواز بود که برای منسینگویر یک کارخانه ی لباس زیر در آمریکا کار می کرد. در هنگام یک سفر کاری به نیویورک در سال 1995 ، قبل از بازگشت زمانی برای استراحت و خوش گذرانی به دست آورد به همین دلیل به یک بار محلی رفت تا وقت بگذراند. بعد از کمی نوشیدنی یکم گیج شد و مسیر را اشتباه رفت. او خودش را در مقابل مغازه ای که حیوانات را خشک می کرد پیدا کرد جایی که در ویترین آن چندین پنگوئن پر شده به چشم می خورد. با یک هوس آنی، پنگوئن را خرید. او در پرواز برگشت، پنگوئن به دست بود و سرخوشی او باعث شده بود که سر دوست جدیدش وارونه شود او با تنها چیزی که در دست داشت یعنی پاپیون خودش سر پنگوئن را وصل کرد و هنگام نگاه کردن به او فکری به ذهن اش رسید. بدین صورت اورجینال پنگوئن به وجود آمد.


مورد علاقه ی بسیاری از ستاره های هالیوود در تاریخ می باشد. کلکسیون لباس های مردوانه ی اورجینال پنگوئن مترادف با درخشش روزانه و کیفیت بالا می باشد. از خیاطی و برش های با دقت گرفته تا پنگوئن کوچک ای که بر روی همه ی لباس های این برند وجود دارد. این تنوع و با مد روز بودن لباس ها تمام چیزی است که شما برای پرکردن کمد تان به صورت فصلی با آن نیاز دارید. از لباس های قدیمی الهام گرفته و آن را با تغییرات مدرن و امروزی دگرگون کرده است. کلکسیون مردانه ی اورجینال پنگوئن یک نقطه ی قوت دارد، "زیبندگی بی پایان باعث می شود ظاهر شما همیشه جوان به نظر برسد و به آسانی گیرا و جذاب باشد." یک برند واقعی برای زندگی، این برند شامل لباس هایی است که می توانید از سر کار تا حتی رستوران و بار بپوشید.


لباس های مردانه ی اورجینال پنگوئن- چند کاره و با کیفیت بالا برای مردان امروزی

برای این که یک استایل عالی و جدید برای بیرون رفتن با دوستان تان داشته باشید این تی شرت های کلاسیک را از کلکسیون اورجینال پنگوئن برای مردان انتحاب کنید. لباس های مورد علاقیتان را با شلوار های مردانه دارای رنگ خاص و این بوت های مردانه با رنگی متضاد هماهنگ کنید. با سرد تر شدن هوا کاپشن های پاییزه یا کت های جین را امتحان کنید. پولوشرت های راحت و نرم ای که در این سری از کلکسیون پنگوین اورجینال موجود می باشد به آسانی با شلوار های مردانه یا شلوارک هایی که راحتی بیشتری دارند قابل ست شدن است. این پلیور های مردانه را هم چنین می توان با تی شرت و کت اسپرت برای ظاهر رسمی تر انتخاب کرد که پیراستگی و برازندگی با خود به همراه دارد. کلکسیون کفش مردانه اورجینال پنگوئن نیز معروف است که استایل های به روزی از جمله کفش های ورزشی، کفش های بند دار و بوت های مردانه ارائه می دهد. هر کدام از این کفش های شیک با پولو شرت و شلوارک های مردانه ست می شود .