تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

onitsuka tiger

انیتسوکا تایگر - استایلی رنگی از کفش های پرزرق و برق ژاپنی با طراحی های بامزه و خلاقانه.انیتسوکا تایگر توسط کیهاچیرو انیتسوکا در سال 1949 تاسیس شد و یک برند اسپرت ژاپنی و برندی به روز می باشد که در سطح بین المللی شناخته شده است .این شرکت 3800 کارمند در سراسر جهان دارد و در میان برند های ورزشی جهان در جایگاه چهار می باشد . در سال 1977 بعد از ادغام شدن برند نام خود را با اسیکس تغییر داد . در سال 1949 انیتسوکا ائلین دست کش بسکتبال خود را به وجود آورد. از ابتدا تمرکز شرکت بر روی تولید کفش های دویدن بود که میان ورزش کاران بسیار محبوب می باشد. در سال 2003 انیتسوکا تایگر به عنوان خط تولیدی اسیکس جانی دوباره گرفت.استایل ژاپنی هنوز توجه ها را به خود جلب می کند و با کمک رنگ های جذب کننده کفش های این برند کاملا برای لباس های غیر رسمی و راحت مناسب اند . طراحی های مد و شکل های باحال به این کفش ها زینت بخشیده اند. هدف کلکسیون بر روی هر زنان و مردان می باشد پس هر کسی می تواند از دیدگاه مثبتی که برند انیستا تایگر به زندگی دارد لذت ببرد. از رنگ نئون سبز تا نارنجی هیچ محدودیتی در ترکیب رنگ های مختلف وجود ندارد و نتیجه ی آن منظره ای تاثیر گذار و واقعا لذت بخش برای چشم ها می باشد.


لباس ها و کفش هایی که در کلکسیون زنانه ی انیستا تایگر وجود دارد مترادف با شجاعت ، اعتماد به نفس ، و ظاهری فردی می باشد.در حقیقت استایل ژاپنی این برند نه تنها بر روی کیفیت بالای اجناس تمرکز کرده بلکه به ظاهر منحصر به فرد هر  پوشاک هم می پردازد. ترکیب رنگ های جیغ و پارچه های جالب این اطمینان را می بخشد که اهمیتی ندارد که چقدر کفش ها کلاسیک اند همه ی آن ها سیک امروزی و منحصر به فرد خود را دارند. علاقه مندان مد کسانی که دوست دارند مرزهای استایل های کلاسیک و مد را کشف کنند این کلکسیون را مخصوصا با چنین پیشینه ی با افتخاری که این برند در تاریخ صنعت داشته است خیلی خواستنی در می یابند . پس اگر به دنبال این هستید که لباس های ورزشی یا لباس های غیر رسمی تان را به روز کنید این کلکسیون هیجان انگیز از لباس های زنانه ی برند انیستا تایگر را بررسی کنیدلباس های زنانه ی انیتسوکا تایگر - پوشاک ورزشی و راحتی با سبکی مدرن


با چنین مجموعه ی گسترده ای که در کلکسیون انیستا تایگر برای خانم ها موجود می باشد می توانید ساعت ها بگردید و لباس های متنوعی که به شما می آید را پیدا کنید. چرا محل تمرین یا باشگاه تان را با انتخاب رنگ های روشن و جیغ که با کتونی فاق کوتاه تضاد دارد و پوشیدن آن با شورت ورزشی و یک تی شرت طرحدار باحال درخشان نکنید برای یک استایل شهری و مطابق با مد یک کفش ورزشی تمام مشکی انتخاب و با لگ ورزشی ، یک سوئیشرت بزرگ و کلاه لبه دار به تن کنید استایل خیابانی و به روز خود را با یک کوله پشتی و پالتوی کلاه دار زیبا کنید. شما هم چنین مجموعه ای متنوع از کفش های ساقدار را در این سری از کلکسیون زنانه ی انیتسوکا تایگر خواهید یافت پس مطمئن شوید که کفش مورد علاقیتان را با یک جین تنگ و یک تاپ آستین حلقه ای گشاد ست خواهید کرد.برای جوراب شلواری ، یک شلوار فاق بلند و یک جفت بوت زمستانی از کلکسیون زنانه ی انیستا تایگر برای هنگامی که هوا سرد است انتخاب کنید .


با یک زیبایی دوباره رواج یافته که دقیقا  مطابق با مد روز است کلکسیون مردانه ی انیستا تایگر که شامل کتونی های ورزشی رنگی و لباس های غیر رسمی میباشد به بازار عرضه شد کلکسیون مردانه ی انیتسوکا تایگر برای مردان در سال 1949 با اولین طراحی خود که کفش بسکتبال دارای کفه (برای کاهش شدت ضربه ) بود شروغ به کار کرد. شما این توجه به جزئیات را در دیگر محصولات ، لباس ها و کفش های ورزشی با تویی اضافه  که در فروشگاه اینترنتی مکسی موجود می باشد نیز خواهید یافت. کفش های ورزشی یک رنگ یا چند رنگ طرحدارتان را با شلوار های ورزشی فوق العاده ی مردانه ست کنید . انیتسوکاتایگر با تاکید بر کیفیت ، برای مردان برندیست که کفش های ورزشی اش سال ها به پای ورزش کاران بین المللی بوده است. برند مردانه ی انیتسوکا تایگر شامل کفش های دو ، تیشرت های کتون هودی های پشمی و کفش های ورزشی مد می باشد  . 


استایل زیبای ژاپنی را با برند انیتسوکا تایگر امتحان کنید


علاوه بر داشتن خصوصیاتی از جمله داشتن تویی اضافه راحتی و دوام بالا برند انیتسوکا تایگر به خاطر استایل بازیگوشش نیز معروف است. کفش های ورزشی با نوک گرد و رنگ های نئون و درخشان توجه ها را به خود جلب می کنند. هنگامی که از کلکسیون کفش ها در فروشگاه مکسی دیدن می فرمایید از کفش های ساقدار و بدون ساق انیتسوکا تایگر که با طرح های برجسته عرضه شده است انتخاب کنید. هم چنین می توانید تاپ های راسته از جنس کتون و سوئیشرت هایی که بر روی خود نام تجاری معروف انیتسوکا را دارند  نیز انتخاب کنید و آن ها را با جین خاکی رنگ یا شلوارک بپوشید. شلوار گرم کن های ورزشی کلکسیون لباس های ورزشی را کامل کرده اند. فرقی ندارد که در خانه هستید یا خیابان از جدید ترین لباس های ژاپنی انیستوکا تایگر بپوشید و استایل بی فکر و خیال کفش های ورزشی بهره مند شود