تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

new era

در سال 1920 تاسیس شد. برند آمریکایی نیو برا به خاطر کلاه های ورزشی  معروف می باشد. نیو برا به سرعت به موفقیت رسید و امروزه در بسیاری از کشور ها فعالیت می کند و برای تیم های بزرگ بیسبال کلاه ورزشی تولید می سازد. تمرکز طولانی این برند بر روی ورزش این اطمینان را می بخشد که نیو ارا کلاه هایی تولید می کند که کاربردی و راحت اند. کلاه های لبه دار و کلاه های معمولی در طراحی های خلاقانه برای تیپ های غیر رسمی و روزانه  نیز عالی می باشند. علامت اختصاری نیو ارا کلاه 59 فیفتی بود که پرستیژ برند را بالا برد ، تمام ویترین  مغازه ها را از این برند پر کرد و نمایانگر یک ظاهر خونسرد  شهری بود. کلاه های بیسبال نیو ارا انرژی و سبک زندگی ورزشی را برای همه به ارمغان می آورند. 


از کلاه های اسپرت کلاسیک  گرفته تا کلاه های رنگی، این مجموعه از نیو ارا برای مردان فرصت مناسبی را به وجود آوردهد تا ظاهر شان را روز به روز جدید کنند و نگاه ها را به سوی خود برگردانند. شامل مجموعه ای از لباس هایی با طرح نوشته و لباس های تیم های مختلف می باشد..این کلکسیون مخصوص کسانی است که طرفدار یک ورزشکار هستند یا می خواهند از سبک زندگی شهری حمایت کنند. با بیش از نود سال سابقه و تولید و طراحی کلاه های ورزشی نیو ارا بر اساس نامش عمل می کند و به طور مرتب جدید ترین لوازم تزئینی را وارد بازار می کند. طرفداران مد و ورزش به یک نحو عاشق کیفیت بالا فیت بودن و راحتی کلاه های نیو ارا مخصوصا وقتی با استایل قابل اطمینان برند ترکیب می شود می باشند.. 


ظاهر امروزی خود را با  کلکسیون مردانه نیو ارا کامل کنید


هیچ ظاهر شهری ای بدون بدلیجات شیک از این سری از کلکسیون  نیو ارا کامل نمی باشد. یک کلاه چرمی برای تکمیل کردن استایل خیابانی عالی لست . پس یک شلوار جین تیره را با تی شرت و کتونی های طرحدار به تن کنید تا جوان و با اعتماد به نفس به نظر برسید. کلاه های اسپرت که در کلکسیون مردانه نیو ارا موجود می باشد به راحتی با شلوار گرم کن و هودی برای یک ظاهر کلاسیک ورزشکارانه هماهنگ می باشد. برای بیرون رفتن و وقت گذاشتن با دوستان تان با پوشیدن ژاکت های اسپرت و رنگی  ، کفش های بنددار و کلاه های طرحدار ظاهر دانشگاهی بسازید. این کلاه ها همچنین انتخابی فوق العاده برای پوشیدن در فستیوال ها  و در فصل تابستان می باشد.  یک کلاه  لبه دار بزرگ را با شلوارک جین ، تاپ طرحدار و صندل برای این جور مراسم ها به تن کنید. هر چند که شما خودتان لباس های تان را انتخاب می کنید اما این گونه کلاه ها از کلکسیون نیو ارا که در فروشگاه مکسی موجود است تمام چیزی را که برای یک ظاهر شهری و شیک لازم است به شما می بخشد.