تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

mountain hardwear

به دنبال برندی می گردید که شما را بالا ببرد در این صورت برند مانتن هاردویر برای شما عالی است . در سال 1933 تاسیس شد . مانتن هاردویر به وسیله ی یک گروه از مردم پر شور کسانی که به دنیال چالش بودند به وجود آمد. آن ها بر این باور بودند که به چالش کشیدن خودتان بهترین راه برای بزرگ شدن به عنوان یک انسان است . این منجر به تولید شلوار گرم کن ژاکت و لباس های مخصوص ماجراجویی شد که به کوه نوردان این اجازه را میداد خود را به چالش بکشند و در عین حال هنگام ماجراجویی  مجهز به بهترین لباس ها و وسایل ممکن باشند . مانتن هاردویر همیشه بر روی فتح بلند ترین قله ی کوه تمرکز داشته بنابراین بهترین لباس های ماجراجویی برای سفر های بعدیتان را فراهم می کند . مانتن هاردویر از شعار " هیچ چیز غیر ممکن نیست " استفاده می کند و به مشتریان نه تنها با لباس و تجهیرات کمک می کند بلکه آن ها را به انجام دادن چالش های بعدی نیز تشویق می کند.   


اگر در رابطه با ورزش تان جدی می باشید در این صورت باید درباره ی استایل تان هم جدی باشید.کلکسیون مردانه ی مانتن هاردویر به وجود آمده تا پوشاکی را برایتان فراهم آورد که هم احساس راحتی داشته باشید و هم به پوشیدن آن افتخار کنید. در سال 1993 در کالیفرنای تاسیس شد این برند لباس های ماجراجویی نفیس و با کیفیت به صورت خاص بر روی پوشاک ورزشی و لوازم ضروری ،برای فعالیت های مختلف از موج سواری و ورزش های برفی گرفته تا کوه نوردی و اردوزنی تخصص دارد. خیالتان راحت باشد که مانتن هاردویر در تلاش است تا به راه های جدیدی برای پیشرفت شما دست یابد. استفاده کردن از مواد تخصصی و طراحی های هوشمندانه به شما کمک می کند تا در برابر هر سختی ای مقاوم باشید . پوشاک مانتن هاردویر که در فروشگاه اینترنتی مکسی موجود است برای مقاومت ساخته شده است.


لباس های راحت با پوشاک مردانه ی مانتن هاردویر


شعار برند مانتن هاردویر " تفکر رادیکالی " بر پایه ی استایل ساده و راحت برای این برند مشتری دوست پی ریزی شده است.  با این حال این برند شور زندگی را نیز در بردارد که طرفدارن از آن لذت می برند . درخشش برجسته و زیبایی که در ظاهر همه ی لباس های کلکسیون مردانه ی مانتن هاردویر وجود دارد نه تنها شیک است بلکه از نظر طراحی بسیار پیشرفته است. چه پلیور پشمی باشد چه گرم کن ورزشی یا وسایل ماجراجویی ، همه ی این پوشاک برای عملکردی خاص طراحی شده اند.  این مجموعه در بردارنده ی لباس های منفذ دار  با قابلیت تهویه ی هوا ،ضد آب و بادگیر می باشد. این کلکسیون مردانه ی هاردویر راحتی و دوام را در الویت قرار داده است. با این که این مجموعه ی مردانه فقط طراحی کاربردی و مفید لباس ها را در نظر گرفته است اما خونگرمی و تازگی  معاصر را هم در خود دارد که باعث می شود پوشیدن آن ها به عنوان لباس غیر رسمی حتی وقتی در دامنه ی کوه یا در طبیعت وحشی  نمی باشید بامزه به نظر برسد.