تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

millet

در دهه ی 1930 میلادی در فرانسه تاسیس شد. برند میلت در ایتدا به خاطر کیف های خرید دسته دارش شناخته شد که بعدا تبدیل به کوله پشتی کوه نوردی شدند. برند فرانسوی بعدا مورد علاقه ی کوه نوردان ،کسانی که  از کاربردی بودن این کوله پشتی ها قدردانی کردند قرار گرفت با تمرکز زیاد بر روی کوله پشتی و کوله های کوه نوردی . برند میلت در دهه ی هشتاد نه تنها در فرانسه بلکه در بازار های جهانی مورد توجه همگان قرار گرفت ودر این زمینه پیشرو شد. بدین صورت مردم از کوله های برند میلت خرید می کردند. در اوایل دهه ی نود میلت شروع به افزایش محصولات خود کرد و لباس و لوازم ماجراجویی  طراحی و تولید کرد. با عرضه ی کیسه های خواب ژاکت های گرم بوت ها و وسایل کوه نوردی میلت قادر بود کلکسیون عالی ای از لباس های ماجراجویی به افراد کوه نورد و ماجراجو ارائه دهد..


ستون اصلی برند مردانه ی میلت ،کلکسیون کوله پشتی هایش می باشد میلت در دهه ی 1930 میلادی با کیف های خرید شانه آویز وارد بازار شد این کوله ها بعدا تبدیل به کوله پشتی های طرحدار شد که توسط اسکی بازان و دونده ها استفاده می شود میلت  درتولید پارچه های خلاقانه ، کیف های بند دار بودن و لباس های کاربردی در  دهه ی 1970 پیشرو بوده است و کوله های کوه نوردی آن شامل  متعلقاتی می باشد که برای هر نوع فعالیت مفید است. بنند های راحت و اتاقک های کوچکی دارد که شامل قسمت هایی برای حمل کردن  لب تاب به صورت امن می باشد. با رنگ های مشکی کاربردی برای کوه نوردی ایده آل اند و برای استفاده در تعطیلات به عنوان ساک یا هنگام اسکی کردن عالی می باشند   .


لباس های مد و کاربردی کار ، از کلکسیون مردانه ی میلت


لباس هایی که در این سری از کلکسیون مردانه ی میلت موجود است کاربردی، سبک و منفذ هوا دار می باشد.این لباس ها برای ماجراجویی مناسب اند اما ترکیب آن ها برای لباس های غیر رسمی و اوقات فراغت هم مناسب است. شلوار های کوه نوردی منفذ دار برند میلت با پارچه های سریع خشک شونده  ، سر زانو های مقاوم وقتی با یک تی شرت ساده یا خانگی پوشیده شود ظاهری خشن به شما می دهد. پوشیدن تی شرت های ساده  مردانه ی میلت با شلوار ترکیب بسیار خوبی ایجاد می کند. و لایه های مختلف ایجاد می کند پلیور های پشمی با رنگ های تیره و طرحدار موجب گرمای بیشتر می شود در حالی که کاپشن های بادی در شرایط سخت  از شما محافظت می کند. کفش پیاده روی از برند میلت ، چه با جین پوشیده شوند یا شلوار کوه نوردی در هر دو حالت هنگام کوه نوردی از شما پشتیبانی می کنند هم چنین در این سری از کلکسیون برند میلت دستکش های لایه دار گرمایشی و کیسه های خواب سبک وزن که گرما را در خود نگه می دارند نیز موجود می باشد. قصد هر فعالیت یا ماجراجویی را که دارید از کلکسیون مردانه ی میلت که در فروشگاه اینترنتی ما مکسی وجود دارد دیدن فرمایید. .