فیلتر محصولات
فیلتر ها
اعمال فیلتر
فیلتر محصولات

پیشنهادهای ویژه سایر برندها

شلوار و شورت مردانه ریباک

ریباک (ریبوک) یکی از برندهای برجسته برای تولید کفش ورزشی و لباس ورزشی است. این برند در سال 1895 تأسیس و از آن موقع توسعه زیادی پیدا کرده و به شهرت جهانی رسیده است. تجربه بیش از یک قرن این شرکت، آنرا به یکی از طراحان برتر لباس و کفش ورزشی تبدیل کرده است.
ریباک یکی از برندهای معروف ورزشی است که شهرت جهانی دارد و لباس، کفش و کیف و کوله ورزشی متنوعی را تولید میکند و نمادی از سبک زندگی مدرن است که به سبک طراحی و مواد استفاده شده برای تولید اهمیت زیادی میدهد.
کفش و لباس ورزشی این برند شهرت جهانی دارند و شما با پوشیدن آنها سرعت، چابکی و دقت بی نظیری پیدا می کنید. کاربردپذیری و راحتی از اولویت های مهم در طراحی کفش و لباس های ورزشی ریباک (ریبوک) هستند. لباس و کفش های ورزشی ریباک (ریبوک) در بین فوتبالیست های معروف طرفدار زیادی دارد.در دهه 1980 تمرکز اصلی این شرکت بر تولید کفش ورزشی زنانه بود چون در این دهه زنان به سمت تناسب اندام و ورزش هایی مانند رقص ایروبیک و تمرینات بدنی هجوم برده بودند. برند ورزشی ریباک فرصت عالی را برای شما فراهم می سازد که بتوانید به یک ورزشکار حرفه ای تبدیل شوید. امروزه کفش ورزشی مردانه و کفش ورزشی زنانه ریباک برای سبک پوشش روزمره نیز مورد استفاده قرار می گیرد و محبوبیت زیادی در بین جوانان دارد. چه از سبک پوشش ورزشی خوشتان بیاید و چه طرفدار سبک پوشش روزمره و خودمانی باشید، در هر صورت ریباک بهترین گزینه ها را برای شما دارد. کفش های ورزشی این برند کیفیت و دوام خوبی دارند و برای سبک پوشش روزمره و غیر رسمی ایده آل هستند. لباس ورزشی زنانه ریباک – لباس های ایده آل برای ورزشکاران حرفه ای - کفش های ورزشی زنانه ریباک برای سبک پوشش غیررسمی عالی هستند و مختص کسانیست که میخواهند دنبال سبک شهری و مدرن بروند، برای داشتن ظاهری غیررسمی میتوانید این کفش ها را همراه با شلوارهای جین زیبا و پیراهن ورزشی بپوشید. برای ظاهری ورزشی هم می توانید کفش های ورزشی را همراه با تاپ و شلوار شرت و لگ ورزشی زنانه بپوشید. برای رفتن به باشگاه های ورزشی هم می توانید شلوارهای ورزشی را با تاپ بلوز و تیشرت ورزشی بپوشید. برای تنیس می توانید سوتین و لباس زیر ورزشی رنگی را با شلوارک یا لگ های رنگی بپوشید. فروشگاه اینترنتی مکسی مجموعه کاملی از محصولات ریباک مانند کفش های ورزشی، تیشرت و بلوز ورزشی، شلوار و لگ ورزشی، شورت ورزشی، تاپ و رکابی ورزشی مردانه و کوله ساک ورزشی را به فروش گذاشته است. تیشرت ورزشی ریباک در رنگ ها و طرح های متنوعی موجود هستند. سبک ابتکاری و جدید با مد مردانه ریبوک: مجموعه کفش و لباس ورزشی مردانه ریباک از بهترین مواد و سبک و طراحی جدیدی را به نمایش می گذارد. لباس و کفش ورزشی ریباک علاوه بر ورزش، برای موقعیت های غیررسمی هم قابل استفاده هستند. برای سبک پوشش خیابانی می توانید شلوار و لگ ورزشی مردانه را همراه باهودی و سویشرت وترینر بپوشید. در فصل تابستان نیز می توانید شورت ورزشی مردانه را همراه با کفش و کتانی و تی شرت ریباک را برای تمرین در باشگاه بپوشید.