فیلتر محصولات

یک راهنمایی ساده برای سبک مینیمالیستی

سبک مینیمالیستی یک سبک آسان و در عین حال ظریفی می باشد. برای انتخاب سبک مینیمالیستی، راهنمای ما را بخوانید

برای اینکه بدانید که چطور آن را بپوشید بقیه مطالب ما را ببینید.

سبک مینیمالیستی یا در واقع ساده گرایی از مدت ها قبل وجود داشته است و به نظر می رسد که هر کسی حاضر نیست که آنرا کنار بگذارد. در حقیقت یک ویژگی غیر قابل انکاری که در مورد این سبک لباس پوشیدن وجود دارد، همه کاره بودن و فقدان پیچیدگی آن می باشد.

بنابراین اگر سبک مینیمالیستی چیزی است که شما مشتاق آن هستید و می خواهید آنرا امتحان کنید، اما مطمئن نیستید که چگونه این کار را شروع کنید، راهنمایی های ما به شما برای انتخاب قطعات کلیدی کمک خواهد کرد.

غیر رسمی

یک راهنمایی ساده برای سبک مینیمالیستی یک راهنمایی ساده برای سبک مینیمالیستی

همانطور که قبلا نیز ذکر شد، زیبایی سبک مینیمالیستی، همه کاره بودن آن می باشد. این سبک پوشش، با وجود اینکه خود را در گروههای رسمی قرار می دهد ولی به اندازه یک لباس خانه راحت می باشد. شلوارهای اسلیم فیت و پیراهن های جرسی همراه با ویژگی های اسپورتی نظیر زیپ ها را در نظر بگیرید.

یک راهنمایی ساده برای سبک مینیمالیستی

غیر رسمی- شیک

یک راهنمایی ساده برای سبک مینیمالیستی

این احتمالا ساده ترین روش برای رسیدن به سبک مینیمالیستی است. اگر شما عمدتاً پالت تک رنگ را انتخاب کردید پس سعی کنید که از بافت ها و پارچه های مختلف استفاده کرده و از این طریق بها و ارزش لباستان را افزایش دهید.

یک راهنمایی ساده برای سبک مینیمالیستی

شیک

یک راهنمایی ساده برای سبک مینیمالیستی

در خیاطی مینمالیستی، کم کردن تعداد قطعات تزئینی اضافه شده به لباس از نکته های کلیدی می باشد. همانطور که ما در هنگام پوشیدن کت و شلوار ، عاشق چیزهای عجیب و غریب هستیم در سبک مینیمالیستی بهتر است که سادگی آنها را با اضافه کردن یک جیب کلاسیک مربع یا یک کراوات نقره ای حفظ کنیم. خانه های مد ایتالیایی بهترین مرجع برای این سبک پوشش می باشند.

یک راهنمایی ساده برای سبک مینیمالیستی

خرید اینترنتی یک راهنمایی ساده برای سبک مینیمالیستی

با تخفیف های ویژه! فروشگاه اینترنتی مکسی، صرفه جویی زیادی در خرید اینترنتی کفش و لباس ورزشی مردانه، لباس ورزشی زنانه و لباس ورزشی بچه گانه داشته باشید و ورزش و پیاده روی راحت و مطمئنی را با قیمتی باور نکردنی تجربه کنید.