فیلتر محصولات

راهنمای پوشیدن لباس: چگونه خوش‌اندام و قدبلند دیده شویم؟

راهنمای پوشیدن لباس: چگونه خوش‌اندام و قدبلند دیده شویم؟

قسمت اولادامه‌ ی قسمت های این مطلب را در روزهای آینده در مجله ی مد مکسی دنبال کنید. شیک و خاص بودن حق شماست.این مقاله برای آن دسته از افرادی تهیه شده است که تمايل دارند تا اندامشان در لباسی که بر تن می کنند باریک تر و قد بلند تر به نظر برسد. شاید شما تنها در یک روز به خصوص مایل باشید تا برای افزایش اعتمادبه‌نفس خود یا همیشه از این راهنما الگوبرداری کنید.

آیا صحیح است که بخواهیم قدبلندتر از آن چه هستیم به نظر برسیم؟

اشکالی ندارد که گاهی استایل پوشش شما با هدف قدبلند دیده شدن باشد. گاهی افراد در برخی روزها مایل هستند تا کشیده تر جلوه کنند.گاهی ممکن است بخواهید توجه به روی ناحیه‌ی خاصی از اندام شما جلب گردد یا به عنوان مثال کمر باریک به نظر آیید.گاهی اوقات دوست دارید تا لباس جلف یا پرزرق و برق بپوشید یا حتی یک دست لباس تیره بر تن کنید.گاهی شاید نخواهید متناسب با سن خود یا بدون اهمیت به چاق دیده شدن لباس خود را انتخاب کنید و فقط در آن راحت باشید، هیچ مسئله ای نیست.اگر در یک روز به خصوص بخواهید تا به گونه ای لباس بپوشید که باریک اندام تر به چشم آیید به این معنا نیست که نسبت به خودتان پذیرش نداشته باشید یا از اندام خود احساس نارضایتی کنید، تنها دلتان می خواهد در آن روز منحصر به فرد تا جایی که امکان دارد قد بلند یا لاغر به نظر بیایید.لباس ها ابزاری فوق العاده برای ایجاد خطای دید هستند و شما را به هدفی که دوست دارید می رسانند. این موضوع مشابه بحث پرسپکتیو در دنیای هنر است. پس از چرا از این ابزار استفاده نکنیم؟ پس پیش به سوی ظاهر دلخواه.چگونه بلندقد و باریک‌اندام به نظر آییم؟راه های گوناگونی وجود دارد تا به نظر برسد که شما قدی کشیده تر و اندامی باریک تر دارید. نکات ذیل را برای نیل به این هدف ملاحظه فرمایید و به منظور دلخواه خویش دست پیدا کنید.
۱. کفش پاشنه بلند بپوشید.البته بدیهی است که این راهی آشکار برای نیل به این مقصود می باشد‌.

یکی از بهترین راه‌ها برای آن که قدبلندتر از آن چه هستید دیده شوید آن است که در پوشش خود از کمر به پایین از به کار بردن تنوع رنگی اجتناب کنید. به عبارت دیگر جوراب، دامن و یا حتی کفش شما تا حد امکان یک رنگ داشته باشند.یا کفش و شلوار شما همرنگ باشند. انجام این کار باعث می گردد که از کمر به پایین کشیده تر دیده شوید. یکی دیگر از بهترین ترفندها آن است تا به خصوص در فصل تابستان که هوا به قدری گرم است که نمی شود جوراب به پا کرد، رنگ کفش شما به رنگ پوستتان نزدیک باشد. کفش هایی به این رنگ با تمامی رنگ ها تناسب دارند و باعث می شود پاهایتان بلند تر به نظر برسد و دلیلش آن است که استفاده از رنگ های متفاوت باعث می گردد تا پاهایتان کوتاه تر جلوه کند.احتمالا شما مطلع هستید که کفش های پاشنه بلند مانند جادو عمل می کند و با اضافه کردن به طول قدتان و اصلاح نحوه ی ایستادن‌تان باعق می گردند تا قدبلندتر و خوش‌اندام‌تر به نظر برسید. اما بسیاری از کفش های پاشنه بلند راحت نیستند. به دنبال کفش های پاشنه بلندی بگردید که در آن ها احساس راحتی کنید. برندهایی مانند Cole Haan کفش های مطابق مد روز و دارای کفی داخلی بسیار راحت تولید می کنند. یکی دیگر از برندهایی که کفش های پاشنه بلند فوق العاده ای مناسب برای پیاده روی طراحی می کند برند Fly London است.• کفش های مارک و جدید را از ما خریداری کنید.• تنوع انتخاب از میان انواع سرهمی های زنانه که پاهای شما را کشیده نشلن می دهند.ضروری نیست که کفش هایی بسیار پاشنه بلند به پا کنید که به نظر برسد بلند قامت هستید. تنها ۴ تا ۶ سانتیمتر ظاهر شما را دگرگون می کند. برخی از انواع کفش های پاشنه بلند که می توانید هر روز بپوشيد در ادامه آمده است:کفش پاشنه بلند موسوم به کیتِن هیل kitten heel که پاشنه‌های جذاب آن باریک و اندکی بلند هستند.پاشنه‌های لژ دار که به رابر سول rubber sole معروف هستند که در عین راحتی، از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند.استک بامپ ها stack bumps که پاشنه ای ضخیم و محکم دارند.کفش های با پاشنه‌ ای به شکل عدد ۷ فارسی که به wedge heel شهرت دارند.صندل های دارای کف تخته‌ای مانند یا platform sandal که بسیار راحت تر از چیزی هستند که تصورش را بکنید. با وجود آنکه تا ۱۲ سانتیمتر به قد شما می افزایند به اندازه ی یک کفش پاشنه ۵ سانتی راحت هستند.می توانید برای راحتی بیشتر کفش تان از کفی های ژله ای برند Dr. Scholls Dream High Heel استفاده کنید.این کفی ها مانند یک بالشتک زیر پاشنه‌ی پایتان قرار می گیرد و مدل مناسب کفش های جلوباز آن نیز موجود است که در کفش‌های بندی هم قابل استفاده است.

در فروشگاه مکسی فهرستی از بهترین برندهای کفش های دنیا که راحت، بادوام، و زیبا هستند را حتما ملاحظه فرمایید.

۲. با استفاده از کمربند اندامی کمرباریک از خود را به نمایش بگذارید.

از فوق العاده ترین چیزهایی که باید در کمد لباسی خود داشته باشید کمربند است. به جز این که با انتخاب یک کمربند می توانید ظاهری مطابق مد داشته باشید و علاوه بر آن تصویری از یک اندام به فرم ساعت شنی را نیز ایجاد کنید. جدیدترین کمربندهای مد روز Japanese Obi ها الگوبرداری کرده است که در عین راحتی کمرباریک نیز دیده شوید.اگر قصد دارید تا با استفاده از کمربند هم قدبلندتر و هم لاغرتر دیده شوید دور کمربندهای با رنگ متفاوت و متضاد از شلوار یا دامن خود را خط بکشید و رنگ مشابه آنها را استفاده‌ کنید تا پاهایتان کشیده تر به نظر آید. گاهی اوقات لباس لایه لایه شما باعث می گردد تا اندام شما را حجیم جلوه کند اما باید بدانید که این یکی از اصلی ترین روش های قدبلند و لاغر دیده شدن است. اگر احساس می کنید که پارچه ی لباس شما زیاد است می توانید با پوشیدن کمربند یک اندام ایده آل را به نمایش بگذارید. به این نحو که ترکیب کمربند و لباس لایه لایه روی ژاکت یا شال لباس می تواند انحنای بدن شما را نمایان سازد.برند Oxana برای دامن های با فاق بلند باعث می شود تا پاهای شما به شدت کشیده به نظر برسد و ترکیب مناسبی از یک بلوز، دامن، کمربند، کفش، گردنبند، و کیف با طرح و رنگ مشابه ظاهر شما را متحول کند.


به فروشگاه مکسی و زیر مجموعه ی اکسسوری مراجعه کنید تا با دنیای فوق‌العاده زیبایی از طرح و رنگ های کمربند مواجه گردید.

شکم بزرگی دارید و نمی توانید از کمربند استفاده کنید؟ نگران نباشید در قسمت های آتی این مقاله نکاتی را به شما یادآور خواهیم شد تا نه تنها برجستگی شکم شما را مخفی کند بلکه یک قامت کشیده ی زیبا را نیز ایجاد کند. منتظر مطالب بعدی ما باشید.

خرید اینترنتی راهنمای پوشیدن لباس: چگونه خوش‌اندام و قدبلند دیده شویم؟

با تخفیف های ویژه! فروشگاه اینترنتی مکسی، صرفه جویی زیادی در خرید اینترنتی کفش و لباس ورزشی مردانه، لباس ورزشی زنانه و لباس ورزشی بچه گانه داشته باشید و ورزش و پیاده روی راحت و مطمئنی را با قیمتی باور نکردنی تجربه کنید.