تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

فیلا fila

لباس  ورزشی شناخته شده تر و قابل اطمینان تر از فیلا وجود ندارد. این برند نام دار بیشتر از صد سال گذشته در سال 1911 در شهر بیلا درایتالیا به وجود آمد. هر چند این شرکت در ابتدا با تولید لباس های زیر فعالیت خود را آغاز کرد اما پس از مدتی به تولید مجموعه ای متنوع از لباس های ورزشی مختلف پرداخت. شرکت شهرت جهانی خود را وقتی به دست آورد که تنیس باز معروف بی جی برگ آن را به تن کرد و به دنبال آن ورزش کاران و هم چنین موسیقی دانان مدل ها و هنرپیشه ها لباس های این برند را انتخاب کردند. از گلف گرفته تا فوتبال و دیگر ورزش ها این مجموعه از لباس های ورزشی زنانه و مردانه ی فیلا شامل لباس هایی می باشد که مورد پسند تمام افراد است.به لطف سال ها تجربه پوشاکی که توسط این برند تولید می شود همیشه از کیفیت بسیار بالایی برخوردارن است. پس خیال تان راحت است وقتی که از لباس های فیلا که در فروشگاه مکسی موجود است انتخاب می کنید در حقیقت بر روی لباس های قابل اعتماد که برای همیشه همراه شما خواهند ماند سرمایه گذاری می کنید    


با لباس های ورزشی فیلا  انگیزه مورد نیاز تان را پیدا کنید


به لطف کلکسیون گسترده ای که توسط این برند خاص ارائه شده است شما به طور قطع لباس ورزشی مورد علاقه یتان را پیدا خواهید کرد. گشتی در این کلکسیون لباس های زنانه ی فیلا بزنید تا دامن ورزشی عالی یا تاپ پولو را برای ورزش نتبال و باشگاه را پیدا کنید. همه ی کسانی که  هنوز آنجایید هموز هم شانس پیدا کردن چکمه ی کوه نوردی که شاید دنبالش بودید را دارید در این کلکسیون مردانه و زنانه ی فیلا شما انگیزه ی لازم برای حرکت و فعالیت را پیدا خواهید کرد. شما همیشه حس حرفه ای بودن و سخت کوشی را در این لباس های شیک  که با طرح ها و رنگ های مختلف  برای شما ارائه شده است خواهید داشت. پس لباس هایی که به شما می آید و سلیقه ی تان است را انتخاب کنید. با لباس های فیلا که در فروشگاه مکسی موجود است خوش باشید و بدرخشید. .  


شرکت تولیدی لباس های ورزشی که ما امروزه به نام فیلا می شناسیم در سال 1911 در ایتالیا توسط برادران فیلا تاسیس شد. تمرکز اصلی آن ها بر روی لباس های زیر بود اما  در قرن بیستم آن ها تولید لباس های ورزشی و لباس های خانگی و اوقات فراغت را آغاز کردند و به موفقیت بزرگی رسیدند. امروزه آن ها تا جایی ادامه داده اند که به یکی از برجسته ترین برند ها در تولید لباس  و کفش های ورزشی قابل اطمینان و کیفیت بالا تبدیل شدند. این مجموعه از کفش های  فیلا شامل محبوب ترین کفش های این برند می باشند. کفش های بسیار سبک و راحت مناسب برای قدم زدن در سطح شهر. صندل برای روزهای ساحلی و کفش های مردانه ، بوت و چکمه های کوه نوردی مخصوص موقعیت های رسمی و ماجراجویی در این کلکسیون موجود است. کفش یا کتونی هایی نبز متناسب با هر سلیقه در این سری از مجموعه ی مردانه ی فیلا مشاهده می شود.   


کفش های قابل اطمینان ، راحت و شیک با کلکسیون مردانه ی فیلا

این گلچین متنوع از کفش های ورزشی و کفش های راحتی برای هر موقعیتی مناسب است.این کتونی های فیلا با بیشتر لباس های غیر رسمی قابل پوشیدن اند .پوشیدن آن ها با شلوار های جین راسته و تی شرت یا پیراهن عالی است هم چنین ترکیب آن ها با شلوار های ورزشی و هودی نیز خوب می شود. بوت های مردانه ی فیلا هم بسیار عالی اند مخصوصا اگر با شلوار جین ،پلیور یقه دار و یک ژاکت اسپرت پوشیده شوند به شما ظاهری عاقل و شجاع می بخشد. شلوارک و تی شرت اگر با صندل های لا انگشتی فیلا پوشیده شوند یک ترکیب کامل می شود.این کلکسیون متنوع از بوت های ساق دار فیلا در فروشگاه اینترنتی مکسی موجود اند و می توانید از آن ها دیدن فرمایید.   .