تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

etnies

اتنیس : برندی که در تولید کفش های اسکیت بورد انقلابی به پا کرد . اتنیس  از سال 1986  با نوآوری و خلاقیت به تولید کفش و لباس برای تمام ورزش های جنبشی مشغول است . موسس برند اتنیس ، آندره سنیزرگس هم چنین  یک طرفدار اسکیت بود که اصالتا اهل کشور فرانسه بود اما به آمریکا مهاجرت کرده یود تا  رویای خود یعنی اسکیت باز شدن در شهر کالیفرنیا را به واقعیت تبدیل کند بنابراین اتنیس فقط یک برند خیابانی نیست که سبک اسکیت بازان را نشان می دهد بلکه تمادی حقیقی از زندگی یک اسکیت باز است.    


نام این برند ابتدا متعلق به برندی به نام اتنیکس بود که از کلمه ی " اتیک " گفته شده و نمایانگر سبک زندگی بسیاری از لسکیت بازان کسانی که به صورت گروه های کوچک با یکدیگر بیرون می رفتند و فرهنگ مخصوص به خودشان را می ساختند در سال 1987 اتنیکس  به اتنیس که امروزه می شناسیم تغییر نام داد هم چنین  موسس اتنیس در آن سال شروع به طراحی کفش های اسکیت خود کرد مدل سنیکس اولین کفش حرفه ای اسکیت از برند اتنیس بود مدل فاق کوتاه رپ اینترسیتی و اسکم نیز بعد از وارد بازار شدند این کفش های از برند اتنیس توسط اسکیت بازان برای اسکیت بازان ظراحی شده و بدین صورت یکی از برجسته ترین در زمینه ی کفش های ورزشی است ، شیک و در عین حال مقاوم و با دوام . چنین خصوصیاتی را در کفش های اتنیس می توانید مشاهده کنید    


اتنیس اولین موسسه ی تحقیقاتی را  که بر روی تاثیرات ورزش اسکیت بر روی بدن تحقیق می کرد تاسیس کرد " موسسه ی تکنولوژی یگانه یا اس تی آی " در بیشتر از هفتاد کشور نمایندگی دارد اما با وجود موفقیت بین المللی شرکت اتنیس به  اصول خود پایبند مانده است ماجراجویی و ورزش هنوز هم در قلب آرمان های این شرکت می باشد در حالی که همزمان به صورت فوق العاده ای با فعالیت های بیشتری از اتنیس ترکیب شده است.  اتنیس هم چنین حامی بسیاری از تیم های ورزشی می باشد . تخته ی اسنوبرد و اسکیت بورد و بی ام اکس همگی متعلق به داستان موفق و خاص اتنیس است.  


 اتنیس در طی سال ها پیشرفت داشته است و برای مدتی طولانی فقط به دلیل کفش های اسکیت اش شناخته نمی شد این برند لباس و لوازم ورزشی را برای مردان و زنان ، با مواد با کیفیت که راحتی و امنیت را برای شما به ارمغان می آورد نیز تولید می کند نگاهی به لباس های متنوع که در فروشگاه انترنتی مکسی موجود است بیندازید و پوشاک مورد علاقه یتان را با پیک رایگان تحویل بگیرید . لباس اتنیس شما مستقیم درب منزل تان تحویل داده می شود و  پس دادن کالا نیز امکان پذیر می باشد . اتنیس چیزی بیشتر از یک تولیدی کفش اسکیت است .


اتنیس یکی از طراحان پیشرو در کفش های اسکیت و کتونی می باشد .  شرکت در سال 1986 تاسیس شد و بعد از آن اسکیت بازان حرفه ای برای طراحی استخدام شدند و بعضی از موفق ترین مدل ها را به وجود آوردند . این مجموعه از کفش ها به راحتی ، داشتن استایل خیابانی ، و سبکی شناخته می شود که شامل زیبا ترین و خواستنی ترین مدل ها برای مردان می باشد. کتونی های ساقدار برای کسانی که دوست دارند از ساق پایشان بیشتر محافطت کنند و مجموعه ای متنوع از کتونی های اسنیکرز در این کلکسیون موجود است . تمام آن ها به وسیله ی علامت تجاری اتنیس نشانه گذاری شده اند که زیبایی ظریفی در طراحی است علاوه بر آن این مجموعه از اتنیس برای مردان بوت های بند دار نیز عرضه کرده است که برای کسانی که استایل خیابانی را می پسندند اما می خواهند ظاهری سنگین داشته باشند مناسب است.   .


بهترین کفش های خیابانی و اسکیت با پوشاک مردانه ی اتنیس


این مجموعه به صورت قابل توجه ای شامل لباس های راحتی است اما  خواهید دید که بسیاری از این پوشاک اتنیس چند کارند و می توان آن ها را با بسیاری از لباس های غیر رسمی پوشید . کفش های ساق بلند با لگ استرج یا شلوار تنگ و تی شرت برای یک ظاهر اسکیت بازانه بسیار مناسب است . یک هودی و یک ژاکت سبک با آن بپوشید و با این کار امروزی تر به نظر برسید جوراب های اسپرت و شلوارک را با این ها امتحان کنید و یک هودی بر روی تاپ به تن کنید تا کمی به چشم بیایید.  این لباس های برای تابستان ، از آن جایی که شلوارک مخصوص این فصل می باشد مناسب تر اند کفش های ساده ی ورزشی فاق کوتاه بسیار سبک اند و پوشیدن آن ها با لباس هایی همانند شلوار جنس چینو و پیراهن یا شاید با یک پلیور و تاب برای ظاهری دانش آموزانه و راحت بسیار مناسب می باشد . این مجموعه ی متنوع از کتونی های ورزشی و اسکیت مردانه ی اتنیس همین حالا در فروشگاه اینترنتی مکسی موجود می باشند    .