تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

ایست پک eastpak

با شعار " ساخته شده برای مقاومت " برند آمریکایی ایست پک اهمیت استفاده از پارچه های با کیفیت در همه ی طراحی هایشان را می داند . در ابتدا توسط مونته گلدمن در سال 1960 به وجود آمد شرکت " ایسترن کانواس پروداکس " برای ارتش آمریکا کوله گشتی درست می کرد .در سال 1976 آن ها نام خود را به است پک و گلدمن تغییر دادند و به تولید کوله پشتی و کیف هایی برای افراد معمولی مشغول شدند امروزه طراحی های ایست پک بخش جدانشدنی چشم انداز های شهری می باشد .چه در محوطه ی دانشگاه باشد یا در زمین های بازی چشم شما بلافاصله به یکی از محصولات ایست پک می خورد. چه ساده و با رنگ های کمرنگ باشد طرج های رنگارنگ و شلوغ یا فقط طرحی ساده از جنس چرم یا پشم داشته باشد در هر صورت  می توانید آن ها را پیدا کنید.  مجموعه ای گسترده  محصولات ایست پک شامل کوله پشتی و کفش های مردانه ی می باشد که متناسب با هر سلیقه طراحی شده است. از لباس های غیر رسمی و طراحی های اسپورت  قوی و آماده ی ایست پک در فروشگاه اینترنتی مکسی لذت ببرید.    


لذتی بی انتها و بادوام با پوشاک ایست پک


طراحی های زیبای هنرمندانه ی بدلیجات ایست پک به آسانی به لباس های منتخب توسط این برند تبدیل شده که اعتبار آن را زنده نگه داشته است .کفش های فوق العاده ی ایست پک تکمیل کننده ی کیف های ساده ی این برند می باشد و برای شما تهیه شده اند تا استایل تان را در هرجایی که می روید به روز کند. کوله پشتی ها و کیف های ایست پک برای عملکرد بی نظیر و استایل غیر رسمی معروف اند و تیپی راحتی و خودمانی به شما می دهد که هیچ وقت هم از بین نمی افتد . این حرف درباره ی کفش های فاق کوتاه ایست پک هم صدق می کند که استایلی غیر رسمی و راحت به شما می بخشد و با تی شرت های مختلف و جین قابل پوشیدن اند . راحتی و بادوامی هیچوقت قربانی مد نشده و سادگی طراحی های ایست پک با رنگ جیغ و طرح های مختلف دائما در حال متحول شدن است . زیور آلاتی از برند ایست پک که احساس می کنید برای شما طراحی شده و کاربرد دارد از فروشگاه اینترنتی مکسی انتخاب کنید.  

از آغاز فعالیت های ورزشی اش از سال 1950 ایست پک دائما با کلکسیون لباس های الهام بخشی که دارد دائما توجه ها را به خود جلب کرده است. با تولید ساک ورزشی و کیف برای ارتش آمریکا آغاز کرد ایست پک بیشتر از شصت سال طراحی های خارق العاده ای در کیف های ورزشی  کوله پشتی و ساک انجام داده است . این برند خلاقانه انقلابی در روشی که ما لوازم مان را نگه داری و حمل می کنیم با طراحی های مبتکرانه از جمله کیف های چرخ دار و طرح های چشمگیر به وجود آورده است . چند کاره بودن برند ایست پک برای مردان با مجموعه ای خلاقانه از طراحی های کاربردی ترکیب شده است تا مطمئن شود لباس های مردانه ی ایست پک برای افراد شهر با زندگی شلوغ شهری اولین انتخاب می باشد . در این کلکسیون درجه اول شما مجموعه ای از کوله پشتی ، کیف های لب تاپ و کیف های بند دار که همگی عمری طولانی و راحتی را با خود دارند نیز عرضه شده است.     


کیف های مردانه ی ایست پک - کیف هایی ساخته شده برای زندگی


ساختاری بادوام و قابل اطمینان لباس های مردانه ی ایست پکی از مزایای کوله پشتی ها و کیف های لب تاب این برند است.  توجه دقیق به کیفیت و جزئیات این اطمینان را می بخشد که همه ی کیف ها بر اساس آخرین نیاز های روز طراحی شده اند ایست پک برای مردان دربردارنده ی تزئیناتی فوق العاده از طراحی های امروزی با رنگ های متنوع و پارچه های طرحدار می باشد این کوله پشتی ها همچنین دارای بند های سگک دار مقاوم و جیب می باشد . اگر دانش آموزی سخت کوشید یا فقط به یک کوله پشتی برای سفر های آخر هفته ی تان نیاز دارید در خواهید یافت که کوله پشتی های ایست یک،  همسفر و همراهی عالی برای شماست . به راحتی کوله پشتی هایتان را با یک جفت کتونی راحت به تن کنید و آماده ی حرکت شوید . برای مشاهده ی محصولات بیشتر از ایست پک از کلکسیون گسترده که در فروشگاه اینترنتی مکسی موجود است دیدن فرمایید