تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

craghoppers

ایده ی آغاز برند بریتانیایی کراگوپرس در حدود سال 1965 شکل گرفت وقتی یک گروه از مردان جوان از شهر یورکشیر  تصمیم به فتح قله ی اورست گرفتند. آن ها به لباس های ماجراجویی ای نیاز داشتند که بتواند در برابر سخت ترین شرایط دوام بیاورد و از آن ها در برابر تغییرات آب و هوایی محافظت کند. بدین صورت آن ها برند لباس های ماجراجویی کراگوپرس را ا با انجام تحقیقات و افزایش پارچه  های کیفیت بالا و مقاوم برای تولید لباس های ماجراجویی با دوام که به آن ها در رسیدن به قله ی کوه کمک می کن به وجود آوردند در شهر منچستر تولید می شود . این برند لباس های ماجراجویی تولید می کند که از شما در برابر  شرایط آب و هوایی مختلف محافظت می کند کراگوپرس خلاق و هیجان انگیز  از مواد خاصی همانند مواد دفع کننده ی حشرات ، موادی برای محافظت از آسیب های دمایی و پارچه های ضد آب برای رفتن به جنگالهای بارانی استفاده می کند  هر ماجراجویی ای که قصد آنجام آن را دارید یا در حال حاضر انجام می دهید در این کلکسیون جدید از لباس های با کیفیت و محافظتی کراگوپرس برای شما لباس داریم فروشگاه اینترنتی مکسی  به ارائه ی لباس های محافظت کننده ی کراگوپرس که برای تمام سنین از بزرگ سال تا کودک تنوع دارد به خود می بالد. با کمک لباس های کراگوپرس  محافظت از خود در برابر شرایط سخت اب و هوایی آسان می شود .    .  


لباس های زنانه ی کراگوپرس از  میل به ماجراجویی و نیاز به لباس های محافظت کننده کیفیت بالا متولد شد شرکت انگلیسی تولید لباس فقط لباس های ماجراجویی برای کوه نوردی تولید نمی کند بلکه با افراد نجات یافته در شرایط سخت همکاری داشته تا بتواند مجموعه ای از لباس هایی بسازد که در شرایط سخت آب و هوایی مقاوم اند کلکسیون زنانه ی کراگوپرس کمی از مد هم در این لباس های بسیار کاربردی استفاده کرده است این مجموعه گسترده ی زنانه ی لباس هایی از جمله شلوار ورزشی گرم کن ورزشی شورت بلیز  و کاپشن ورزشی عرضه کرده است که در همه ی شرایط آب و هوایی قابل استفاده می باشد و به شما اجازه می دهد تا جهان را بدون این که استایل و راحتی تان به هم بخورد کشف کنید


لباس های زنانه ی کراگوپرس - لباس های ماجراجویی شیک ساخته شده توسط متخصصین سفر


زیبای برند کراگوپرس این است که هر لباس نقطه ی اوج مهارت های فنی و پارچه های خلاقانه می باشد. اگر شما یک فرد بسیار ماجراجو هستید تا فقط مدل لباس های این برند را دوست دارید می توانید از این لباس های سبک ورزن که به گونه ای طراحی شده که منفذ هوا و قابلیت کشسانی دارد و در تمام شرایط آب و هوایی شما را خنک و راحت نگه می دارد استفاده کنید .  کراگوپرس برای خانم ها از ویژگی های جدیدی  همانن قابلیت خشک شدن در هوا و ضد آبی در پارچه هایش استفاده کرده است که می تواند شما را در برابر خطرات احتمالی اشعه ی فرا بنفش و آب محافظت کند .  اگر می خواهید کودک تان را برای اولین بار به ارودو ببرید تیپی چند کاره با ترکیب شلوار گرم  کن کراگوپرس  با یک بلوز یا پلیور برای او بزنید از طرف دیگر می توانید با کاپشن های ورزشی این برند آخر هفته ی گرمی را بگذرانید. برند کراگوپرس برای خانم هایی که عاشق ماجراجویی اند عالی است و یک لباس فوق العاده مخصوص تعطیلات می باشد و برای مشاهدی جدید ترین کلکسیون برند کراگوپرس از فروشگاه اینترنتی مکسی دیدن فرمایید. 


برند انگلیسی لباس ماجراجویی کراگوپرس در شهر بالی ، یورکشیر در سال 1965 تاسیس شد . طراحی های اولیه ی آن ها  تولید لباس های تخصصی متناسب با شرایط مختلف آب و هوایی بود و برای کوه نوردان و صخره نوردان طراحی شده بود تا در شرایط سخت دوام بیاورند آن ها بعدا تولید دیگر لوازم های مخصوص ماجراجویی را نیز آغاز کردند از ابتدا لباس های کراگوپرس با استفاده از پارچه های جدید و خلاقانه و پیشرفته ترین تکنولوژی طراحی و دوخته می شدند . برند لباس هایی های کشی و راحت و مطابق با مد روز تولید می کرد لباس های مردانه ی کراگوپرس انتخابی محبوب میان مردان ماجراجو می باشد اما هم چنین کلکسیونی از لباس های غیر رسمی و راحت که متناسب برای کمد همه ی افراد می باشند را نیز ارائه کرده است. . از مجموعه ی لباس ها و لوازم ماجراجویی که در فروشگاه اینترنتی ما مکسی موجود است دیدن فرمایید .   


با لباس های کراگوپرس نوک قله را شیک فتح کنید


به عنوان یک برند متخصص در لباس های ماجراجویی کراگوپرس مجموع ای متنوع از ژاکت هایی را عرضه کرده که با تمام شرایط آب و هویی سازگاری دارد یا برای قدم زدن در یک فصل تابستانی هم مناسب است. این مجموعه شامل کاپشن  منفذ دار و باد شکن ، کاپشن های کلاه دار ، کت کوتاه  و ژاکت های ضد آب می باشند . شلوار های کوه نوردی از برند کراگوپرس برای مردان دارای لباس های زیپی قابل تعویض می باشد که در آب پلی آمید را دفع می کنن و یک گزینه ی عالی برای آب و هوای متغییر است کلکسیون مردانه ی کراگوپرس هم چنین شامل لباس های غیر رسمی زیبایی نیز می باشد این پوشاک برای پوشیدن بر روی زمین های خاکی ، مترو ، یا هنگامی که با اتوبوس به دانشگاه می روید گزینه ی خوبی است . و شامل تی شرت های پلی استری آستین کوتاه و پیراهن های یقه دار ، پیراهن هایی آستین بلند از جنس الیاف کشدار ( اسپاندکس ) و پیراهن های پولوی دکمه دار می باشد .برای این  که استایل خودتان را بسازید از کلکسیون لباس های  مردانه ی کراگوپرس که در فروشگاه اینترنتی مکسی موجود است دیدن فرمایید