تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

carvela

کارولا برندی مجذوب کنند  و شیک از زیر مجموعه ی برند کرت کاگر ، تولید کننده ی کفش و زیور آلات ، می باشد . کفش های کارولا از محبوب ترین کفش های در انگلستان می باشد و از دیدگاه خوانندگان مجله ی وگیو یکی از بهترین هاست . کفش های این برند فقظ در خرده فروشی های کوچک در انگلستان موجود بودند همان جایی که جایگاه خود را در کنار دیگر برند های درجه یک و شیک به دست آورد . کارولا عرضه کننده ی کفش هایی با کیفیت واقعی می باشد که مقاومت در برابر آن ها دشوار است . طراحی های زیبا در این مجموعه منجر به ایجاد افزایش محبوبیت و گسترش  کفش های کارولا در انگلستان شده است . به همین دلیل فهمیدن آن که چرا  انتخاب از میان کلکسیونی که در فروشگاه اینترنتی مکسی ارائه شده دشوار می باشد آسان است . کفش های کارولا اجناسی با سبک قدیمی و راحتی بی حد و مرز می باشد که به هر لباسی که بخواهید با آن ها بپوشید زیبایی خیره کننده و بی چون وچرا می بخشد . از نکات درخور توجه این که کلکسیون زنانه ی کارولا ی ما دارای چنان جذابیت محسور کننده ای است که به سختی می توان آن ها را امتحان نکرد . امروزه کفش های پاشنه دار کارولا  در میان با کیفیت ترین و محبوب ترین کفش های انگلستان قرار دارند و در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی مکسی موجود می باشند . ما خودمان به شخصه عاشق این مجموعه می باشیم و بیشتر از این نمی توانیم برای نشان دادن این انتخاب های زیبایی که این برند در اختیار تان قرار داده صبر کنیم. کفش های پاشنه دار و صندل های مورد علاقه یتان را امروز در فروشگاه اینترنتی مکسی انتخاب کنید.   


کفش های درجه یک و تجملاتی کارولا


کفش های کارولا اجناسی بسیار لوکس می باشند و برای شما در فروشگاه اینترنتی مکسی عرضه شده اند . ما به خودمان به خاطر عرضه و فروش محصولات کارولا بدون دردسر و به راحتی افتخار می کنیم بدین معنی که کفش های تجملاتی شما می تواند در کمتر از چند روز به دست شما برسد . برای ما بسیار حائز اهمیت است که لباس انتخابی شما کاملا متناسب باشد در این صورت اگر بعد از خرید مورد پسند تان واقع نشد یا اندازه ی تان نبود می توانید کالا را مرجوع کنید . تصمیم هایتان را در خانه بگیرید و به راحتی کالا را در کمتر از هفت روز برای ما ارسال کنید. پول تان کامل برگردانده می شود برای اطلاعات بیشتر درباره ی ارسال سریع کالا و مرجوع کردن کالا با ما تماس بگیرید و از مسئولین در این باره سوال فرمایید. یا می توانید درباره ی کلکسیون کفش های کارولا اطلاعات بیشتری درخواست کنید. انتخاب هایی شیک و بدون نقص در مجموعه ی کارولا انتظار شماست. کفش مورد علاقه یتان را از فروشگاه اینترنتی مکسی انتخاب فرمایید.   


برند زنانه ی کارولا - عرضه کننده ی کفش های درجه یک برای علاقه مندان به مد امروزی


کلکسیون زنانه ی کارولا در فصل پاییز و زمستان کفش هایی عرضه می کند که می توان به آن ها تکیه کرد  مخصوصا برای کسانی که به دنبال بوت های راحت و مد روز می گردند . استایلی غیر رسمی هوشمندانه و شهری با پوشیدن یک جفت بوت بلند با جوراب شلواری مشکی  ، شال گردن کوچک گلدار ، یک پیراهن و پلیور بر روی آن بسازید که برای هر روزتان عالی می باشد . ترکیب بوت هایی که تا بالای زانو می آیند با جین تنگ ، کاپشن کلاه دار و کیف چرمی بند دار عالی می شود . برای مناسب ها و مهمانی های پیش رو از لباس های زنانه ی کارولا دیدن فرمایید و از مدل های پاشنه دار برای ظاهری خاص انتخاب کنید پوشیدن کفش های پاشنه داری که بندشان به دور زانو بسته می شود با لگ عالی است یا ترکیب آن ها با دامن بلند که تا روی زانو می آید و بدن تان به خوبی نشان می دهد یا یک  لباس سرهمی تنگ خیلی هماهنگی دارد کفش های پشت باز انتخابی ایده  آل برای مناسب های رسمی است و آن را با یک پیراهن زنانه ی کوتاه به رنگی متضاد بپوشید .کمی اصالت  با کفش های تخت زرق و برقدار کارولا به لباس های کارتان بیفزاید و با شلوار زنانه ی راسته و فاق بلند وپیرهن طرح دار به تن کنید