تک سایزها تا 70% تخفیف!
فیلتر ها
اعمال فیلتر

محصولات فروش ویژه سایر برند ها

بن شرمن

بن شرمن لباس هایی طراحی کرده است که کمد لباس هایتان را به استایل دهه ی شصت تغییر می دهد. این برند جوان به زیبایی و تنوعی که در محصولاتش دارد شناخته می شود این برند زنانه و مردانه به خاطر کلکسیون لباس های شیک قدیمی اش محبوب است.برای یک ظاهر ساده هیچ چیز بهتر از یک پلیور مردانه و  ژاکت  شما را شیک و امروزی نمی کند.برند قابل اطمینان و با ارزش بریتانیایی لباس هایش را از بهترین و با کیفیت ترین مواد از نخ ریز گرفته تا بافت درشت تهیه می کند. مردان و زنان هر دو عاشق برش های اندازه و متناسبی هستند که در پارچه ها به کار برده شده است تی شرت های بن شرمن به دلیل استثنایی بودنشان شناخته شده اند. با  الهام گرفتن از لباس های  قدیمی ، برند بریتانیایی به دنبال کفش های بن شرمن و بدلیجات ، تی شرت ها ی خود را نیز عرضه کرد بن شرمن لباس های متنوع و فوق العاده ای به رنگ های آبی، طوسی، زیتونی و قرمز در کلکسیون خود ارائه داده است..   


بنجامین شرمن، یا آرتور بنجامین سوگرمن سابق یک مرد انگلیسی بود که بدون معطلی و به آسانی چیز های جدید و متنوع را درک کرد و پذیرفت. در سال 1963 او اولین پیراهن بن شرمن خود را بر اساس طرح کلاسیک پیراهن آمریکایی اوی لگیو طراحی کرد خصویات دیگر همانند بریدگی اریب شکل بر روی پشت لباس و دکمه ی روی یقه که با انتخاب پارچه ها طرح ها و رنگ های مختلف همراه است  به پیراهن ها کیفیت خاصی بخشیده است. پیراهن های مردانه به خصوص در میان نسل امروزی موفقیت بزرگی به حساب می آیند پسران امروزی به پیراهن های بن شرمن به عنوان وسیله ای برای نشان دادن وابستگی یا علاقه یشان به جنبشی خاص یا فرهنگ نگاه می کنند.تی شرت های کلاسیک بن شرمن  از با کیفیت ترین پارچه ها ساخته شده است.     .


با لباس های بن شرمن مردانه نگاه ها را به خود خیره کنید


بن شرمن برای مردان شامل لباس هایی است که مناسب برای کمد مردان امروزی می باشد. این برند به فلسفه ی اصلی خود یعنی تولید لباس های مدرن با استفاده از با کیفیت ترین پارچه ها وفادار است. علاوه بر پیراهن های دکمه دار و پیراهن های اسلیم فیت این سری از کلکسیون شامل ژاکت ، جین تی شرت و کلاه هم می باشد. کلکسیون کفش  شامل کفش هایی است که برای هر موقعیتی متناسب است. از کفش ورزسی گرفته تا کفش مردانه و بوت.بن شرمن برای مردان  لباس های غیر رسمی و جذاب ارائه کرده است که  کار شما را برای لباس پوشیدن در موقعیت های مختلف آسان می کند. برای یک دور همی شبانه با دوستان پیراهن های بن شرمن را همراه با یک ژاکت بر روی آن ، و شلوار مردانه و بون ساق دار به تن کنید. برای یک ظاهر غیر رسمی و معمول ترکیب پلوشرت های بن شرمن با شلوار جین و کتونی عالی می باشد. برای مشاهده ی استایل ها و رنگ های مختلف نگاهی به لباس های مردانه ی بن شرمن در فروشگاه اینترنتی مکسی بیندازید.