کفش زنانه آبی سبز سفید برند نایک

Nike Air Zoom Fit 2

نایک
قیمت
تومان [ تخفیف]
تخفیف
تومان
قیمت نهایی
تومان فروش ویژه

کد محصول 1493907
مشخصات کالا
نام محصول:

کفش زنانه آبی سبز سفید برند نایک

برند:
nike نایک
بخش توری یا مشبک: provides full foot breathability
ساختار بدون درز و بدون دوخت: باعث کاهش وزن کلی شده و مثل یک جوراب راحت می باشد
این تکنولوژی از رشته هایی تشکیل شده است که این رشته ها عملکردی یکسان با کابل های یک پل معلق را دارا می باشند و هدف از استفاده آنها کاهش وزن کفش می باشد: interlock with woven upper panels to cradle the framework to deliver dynamic midfoot stability and support
کاپ قالبی پاشنه: خاصیت ضربه گیری به قسمت عقب کفش داده و تناسب کاملی برای پا در طول حرکت دارد
لایه میانی کفش از جنس phylon که بسیار سبک است و برای بالشتک گذاری و جذب ضربه مناسب است.:
لطیف است
stable platform that provides superior underfoot comfort and cushioning
کفی دارای تکنولوژی ضد میکروبی: allows for flexible foot-in cushioning
پنج واحد قابل مشاهده zoom air نایک که در پوشش شش ضلعی قرار دارند:
ارائه پاسخگویی یا واکنش
بالشتک نامرئ
herringbone-inspired pattern on outsole pods: برای آموزش خاص کششی
افست تصویری روی لباس: 5mm
محصول اورجینال با 7 روز ضمانت مرجوع یا تعویض آسان
از مکسی با اطمینان خرید کنید در این فروشگاه فقط محصولات برند، اورجینال و با کیفیت بسیار بالا عرضه می گردد و در صورت عدم رضایت از خرید به هر علت (سایز،رنگ،کیفیت و ...) می توانید تا 7 روز پس از دریافت کالا آنرا به آسانی مرجوع و مبلغ سفارش طی 1 روز کاری بازگشت داده خواهد شد.

توضیحات کفش زنانه آبی سبز سفید برند نایک

سریع و پایدار - راحتی تنفس پا.محفظه ی تنفسی کفش ورزشی نایک Nike باعث چالاکی کفش های ورزشیِ سبک وزن زنانه ی مخصوص پیاده روی می شود،منفذ های رد کننده ی هوا در قسمت های بالایی در زمان تمرینات شما هوای داخل کفش را تهویه می کنند،پا را خنک نگه می دارند و به دور آن می چسبند. کفش ورزشی زنانه ی نایک Nike با ساختار بدون درزی حمایت می شود که وزن کلی را کاهش می دهد و آسایش جوراب مانندی را عرضه می دارد. همچنین بر روی پیچش،ثابت ماندن هنگام چرخش و مقاوم بودن در برابر ضربه و حفظ کردن شکل خود تاثیر می گذارد. کابل های آویزان آلترالایت ultralight به پنل های بافته شده متصل می شوند تا چارچوبی از ثبات قسمت میانی پا هنگام تحرک را در اختیار شما قرار دهند و از حرکات سریع پشتیبانی می کند و به شما کمک می کند بر روی تمرینات شدید خود تمرکز کنید.در نهایت پاشنه ی کفش ورزشی قالب دار، نرمی را به منظور قفل مناسب پا هنگام حرکت، به عقبِ کفش ورزشی انتقال می دهد. لایه ی میانی-پاسخگوی نرمی. لایه ی میانی ستون انعطاف پذیر نرمی در محفظه ی هوا است،سطح ثابت راحتی بیشتری در زیر قسمت انتهایی پا ایجاد می کند و نرمی تاثیر ضربه وارده در قسمت انتهایی پا را کاهش می دهد، فشار را کم می کند و باعث حرکت شما با عملکرد بالا می شود.فعالیت موازی با این مهندسی: یک اسکولر ارتولیت داخلی نیز موافق نرمی و انعطاف پذیری داخلی کفش ورزشی می باشد. فرورفتگی-کشش متحرک. پنج واحد محفظه ی هوا قابل مشاهده در کفش ورزشی نایک nike در غلاف های شش ضلعی قرار گرفته اند فرورفتگی که نرمی مورد نیاز و کم مشخصات را تهیه می کند. قرار دادن استراتژیک غلاف ها به شما اجازه می دهد پای خود را به طور طبیعی حرکت دهید. ثبات در حرکاتِ چند جهتی برای بازخورد تیزی، جذب کننده و حس گر درگیر می شود در حالی که لاستیک جایگزینی، الگوی الهام گرفته از طرح جناغی نیز برای کشیدن حرکات سریع و تمرین خاص، کشش از کف را فراهم می کند.

کفش و کتانی ورزشی زنانه فروش ویژه