کفش ورزشی مخصوص دویدن زنانه آبی برند آدیداس

Adidas Response 3

آدیداس
قیمت
تومان [ تخفیف]
تخفیف
تومان
قیمت نهایی
تومان فروش ویژه

کد محصول 3065768
مشخصات کالا
نام محصول:

کفش ورزشی مخصوص دویدن زنانه آبی برند آدیداس

برند:
adidas آدیداس
رویه پارچه ای: for flexibility and lightweight
زیره لاستیکی با بافت عنکبوتی: lightweight and elastic
این تکنولوژی شامل یک فوم بسیار نرم و ساخته شده از هزاران کپسول انرژی است که انرژی در آن ها ذخیره شده و هنگام دویدن، این مقدارِ انرژی آزاد می شود و کمک می کند در یک مسافت مشخص، میزان کمتری از انرژی را صرف کنید.: adds bounce to each stride
وزن:
292 g
محصول اورجینال با 7 روز ضمانت مرجوع یا تعویض آسان
از مکسی با اطمینان خرید کنید در این فروشگاه فقط محصولات برند، اورجینال و با کیفیت بسیار بالا عرضه می گردد و در صورت عدم رضایت از خرید به هر علت (سایز،رنگ،کیفیت و ...) می توانید تا 7 روز پس از دریافت کالا آنرا به آسانی مرجوع و مبلغ سفارش طی 1 روز کاری بازگشت داده خواهد شد.

توضیحات کفش ورزشی مخصوص دویدن زنانه آبی برند آدیداس

کفش ورزشی زنانه ی مخصوص دویدن آدیداس ریسپانس adidas response سری 3 مناسب برای دویدن طولانی مدت، این کفش ورزشی زنانه به منظور طی مسافت های طولانی طراحی شده است. کفش ورزشی زنانه ی مخصوص دویدن آدیداس ریسپانس با طراحی قدرتمند هر گام شما را با انرژی بسیار شارژ می کند بنابراین شما می توانید به سمت هدفتان و فراتر از آن گام بردارید. رویه کفش و لایه ی میانی این کفش ورزشی زنانه ی مخصوص دویدن آدیداس ریسپانس طوری طراحی شده که شما را در مسیر های طولانی مدت پشتیبانی مکند. یکی از ویژگی های کفش ورزشی زنانه ی مخصوص دویدن آدیداس ریسپانس 3، قسمت پارچه ای سبک وزن بالای آن است که در هنگام دویدن انعطاف زیادی ایجاد می کند. تکنولوژی تقویتی و ساکن ماندن در لایه ی میانی، باعث بازدهی فوق العاده ی انرژی می شود و قدرت بیشتری به هر قدم شما می افزاید. همچنین همیشه بدون توجه به درجه حرارت نرمی یکسانی هنگام راه رفتن ارائه می دهد. فرورفتگی لاستیک استرچ وبِ انقلابی با تطابق کفش ورزشی به زمین برای تداوم بیشتر، آن را کامل کرده است و به طور استراتژیک کار می کند تا ویژگی های منحصر به فرد تکنولوژی تقویتی کفش ورزشی را از مرحله ضربه به زمین تا مرحله ی هل دادن به مصرف بهینه برساند.

کفش و کتانی ورزشی زنانه فروش ویژه