کفش زنانه آبی سبز زرد برند آدیداس

Adidas Pureboost X

قیمت
تومان [ تخفیف]
تخفیف
تومان
قیمت نهایی
تومان فروش ویژه

کد محصول 1883655
مشخصات کالا
نام محصول:

کفش زنانه آبی سبز زرد برند آدیداس

برند:

رویه مشبک مهندسی: provides breathability whilst conforming to the shape of the feet
پنل های جانبی ترکیبی یا مصنوعی:
delivers a structurally sound upper
adding stability to the interior
کفی بسیار سبک: برای یک لمس و اندازه قابل تنظیم با کف پا انطباق دارد
پوشش تزیینی به هم وصل شده: دارای فیت دینامیک و انطباق پذیری است که انعطاف پذیری بهینه ای را فراهم می آورد
100% boost midsole:
پوشش فومی زیادی زیره میانی را تشکیل می دهد
عملکرد برای کاهش اتلاف انرژی
کفی قوس دار و معلق زیره کفش:
یک تناسب جدید نوآورانه با توجه به انعطاف پذیری پای زن برای ایجاد تناسب طبیعی تر
حس کردن و گام برداشتت
زیره لاستیکی با بافت عنکبوتی: energy-harnessing outsole that flexes and adapts to your stride for a smoother ride
وزن:
184 g
(حلقه ای که دور میله یا چوب قرار دارد و در امتداد آن حرکت می کند و می توان چیزهایی را به آن وصل کرد مثل حلقه های چوب پرده) حلقه: خنثی، کم رنگ
ارتفاع پشته:
25.5 mm / 16.5 mm (9 mm differential)
محصول اورجینال با 7 روز ضمانت مرجوع یا تعویض آسان
از مکسی با اطمینان خرید کنید در این فروشگاه فقط محصولات برند، اورجینال و با کیفیت بسیار بالا عرضه می گردد و در صورت عدم رضایت از خرید به هر علت (سایز،رنگ،کیفیت و ...) می توانید تا 7 روز پس از دریافت کالا آنرا به آسانی مرجوع و مبلغ سفارش طی 1 روز کاری بازگشت داده خواهد شد.

توضیحات کفش زنانه آبی سبز زرد برند آدیداس

کفش ورزشی زنانه ی آدیداس پیوربوست adidas pure boost x: طرح مشکیِ مناسب کفش ورزشی پیوربوست pureboost x زنانه باعث می شود شما دلگرم باشید و با اعتماد به نفس به نظر برسید. یک مدل کاملا جدید برای هم تراز کردن پاهای زنان طراحی شده است. آدیداس adidas با قرض گرفتن کیفیت هایش از بازارهای اسبق خود، این بار برند جدیدی برطبق فن آوری علمی و طرح تیره تولید نموده و برای اولین بار در اختیار زنان قرار داده است. با انقلاب کفش ورزشی بوست boost در سال 2013 آدیداس adidas فن آوری بوست boost را به تمام جهان عرضه داشت، در سال 2016 این فن آوری موجب تاسیس کفش های ورزشی پشتیبان شد که همین فن آوری را شامل می شدند. سیستم بوست آلترا ultra boost. قدم بردارید، بند کفشتان را ببندید و انقلاب تکاملی در خود تجربه کنید. تعریف مجدد تناسب. پیریم نایت primeknit با دقت مهندسی شده، هر وجه پیوربوست pure boost تحت طراحی دقیق قرار گرفته و به منظور تحویل دادن کفشی که شبیه هیچ یک از کفش های اسبق نیست مجددا طراحی شده است. با دانستن اهمیت تناسب، پیوربوست pure boost منفذ هایی در قسمت بالایی درهم ریخته ی لایه های جوش خورده قرار داده و بالغ بر فرآیند متشابه جوراب، بدون محدودیت تناسبی، اطمینان می دهد که پوشندگان این کفش ورزشی می توانند خیلی طبیعی و غریزی حرکت کنند. منفذ مهندسی شده ساختارِ بسیار پیش رفته ایست که تنها توسط بهترین آدیداس adidas ارائه شده، مورد استفاده قرار گرفته است. ساختار منفذی، پشتیبانی دقیق و تحرک تقویت شده را موجب می شود، مخصوصا با حرکت ذهنی طراحی شده است. با منفذ ها و پارچه هایی که توسط پنل های کناری تایید شده اند، رد کردن هوا در کفش ورزشی امری عادی خواهد شد، در حالی که به طور همزمان ثبات اضافی را فراهم می کند. پشتیبانی قوسیِ مبتکرانه. یک جاذبه جدید که هر یک از گام های نوآورانه را از پیشرفت تکنولوژی، با معرفی قوس شناور پشتیبانی می کند. در ادامه تحقیقات گسترده ای که توسط آدیداس Adidas انجام شد، مشخص شد که یک رویکرد متفاوت برای کفش های ورزشی زنانه باید بکار گرفته شود.با توجه به این موضوع، آدیداسAdidas فن آوری را ارائه می دهد که اجازه می دهد پای زنان آزاداتر حرکت کند، بنابراین احساس زیبایی و تناسب بیشتری هنگام قدم زدن خواهند داشت.این انرژی بی پایان است. انقلاب ویژگی انرژی برگرداننده ی بوست boost™ کفش های ورزشی از زمین آغاز شد، جادوی لایه های بوست boost در طول تاسیس کپسول های انرژی پنهان شده اند. دقیقا 3000 کپسول انرژی محکم فشرده طول کامل کفش را پوشش می دهد (بر خلاف تجربیات پیشین که فقط 80٪ استفاده می شده) و به قسمت بالایی برای ایجاد بازگشت انرژی نه مثل دیگر کفش های ورزشی پیوند خورده است. انطباق کامل طول موج 20٪ اضافی از تکنولوژی بوست boost با لایه ی میانی، این افزایش گسترده نتایج عظیم ایجاد انرژی که واقعا بی پایان است را ارائه می دهد. استفاده از انرژی. لاستیک منعطف استرچ وب فوق العاده ی فرورفتگی کفش ورزشی یک مفهوم جدید انقلابی است، کشش استرچ وب استفاده کننده ی انرژی. ویژگی های این طراحی سوراخ دار وفنری بودن است که دوندگان را به نرمی بوست boost نزدیک تر می کند، با هر گام نوارهای بافته شده به همراه بخش فرورفتگی خمیده می شوند و امکان سرمایه گذاری را برای حداکثر مزایای بازگشت انرژی فراهم می آورد.

کفش و کتانی ورزشی زنانه فروش ویژه